برایان تریسی میگوید:

بزرگترین امتحان یک انسانِ منضبط پافشاری روی اصول در شرایط نامساعد است.

دو روز پیش آمار بازدید سایت به طرز شگفت انگیزی بالا رفت. تصویری از آن در گروه دوستان فعال و پُر کار به اشتراک گذاشتم.تعدادی از دوستان ابراز خوشحالی کردند، یکی از دوستان به شوخی گفت این آمارها صحیح نیست.

من اطلاعی از مسائل فنی سایت و اینکه چطور گوگل به مطالبم امتیاز می‌دهد،ندارم. حتی وقتی دوستم به شوخی گفت این آمارها صحیح نیست و بیخودی دلت را خوش نکن،تاثیری در حس و حالم نداشت. من با همان جدیت و پافشاری در نوشتن و بروزرسانی سایت پیش می‌روم.

در پاسخ به دوست شوخ طبعم گفتم: من پُر رو تر از این حرفها هستم ،حتی اگر بازدید سایت به صفر هم برسد من همچنان ادامه میدهم و برای در و دیوار سایت می‌نویسم.

یادم افتاد در چند ماه اولِ راه اندازی سایت هیچ بازدید کننده‌ای نداشتم اما با جدیت ادامه دادم و نوشتم. من برای بازدید کننده‌ها نمی‌نویسم ،می‌نویسم چون با پافشاری و مداومت تغییرات زیادی در من و شخصیتم رُخ داده است.چون احساس بهتری نسبت به خودم، روزهایم و دنیای اطرافم دارم. پافشاری بر روی کار بدون در نظر گرفتن شرایط از من شخصیت قوی‌تر و با اعتمادبنفس بیشتری ساخته است.

برایان تریسی میگوید:

خود را می‌سازید ،خود را شکل می‌دهید و موجودی ماورایی از خود به وجود می‌آورید.با پافشاری در نهایتِ ناامیدی خود را قدرتمند می‌سازید. 

مطالب بیشتر:

 نوشتن و تاب آوری 

به در و دیوار خوردن در مسیر بروزرسانی سایت 

وبلاگ نویسی روزانه|رشد و توسعه فردی