تا وقتی که روزانه نویسی و بروزرسانی سایت برایم تبدیل به عادت نشده بود، ارزش تولید محتوا برایم نامفهوم بود.

درباره‌ی تولید محتوا و نظم و مداومت در بروزرسانی سایت چیزهایی شنیده بودم اما از تاثیر آن اطلاعی نداشتم. تنها چیزی که می‌دانستم این بود که فقط باید محتوا تولید کرده و منتشر کنم.

من خوب میدانستم که مطالبم کیفیت پایینی دارند و احتمالا گره‌ای از کار هیچکس باز نمی‌کنند اما می‌نوشتم.ماهها طول کشید تا فهمیدم چگونه با نوشته‌هایم می‌توانم تاثیرگذار باشم. چگونه کلمه‌هایی که به دنبال هم قطار میشوند می‌توانند برای کسی مفید باشند و مخاطب بتواند پاسخش را از میان نوشته‌های من دریافت کند.

شاهین کلانتری می‌گوید:

محتوا شاهراه تاثیر گذاری است.

وقتی یکسال پیشِ خود را در ذهنم مرور میکنم، می‌بینم،چه روزها و چه شبهایی که سراپا چشم و گوش می‌شدم تا سوژه‌ای برای نوشتن پیدا کنم و درباره‌ی آن چند خطی بنویسم.

محتوا همین است.سراپا گوش و چشم شدن برای شکار سوژه‌ها.بعد به همه چیز و همه کس با نگاه یک تحلیل‌گر می‌نگری؛تحلیل کردن و عمیق اندیشیدن از دستاوردهای کار محتواست.

اگر از من بپرسند سال پیش این موقع می‌دانستی که در همچین جایی هستی ،جواب می‌دهم،خیر.نمی‌دانستم.

حتی یک لحظه هم از ذهنم نمی‌گذشت که روزی اینقدر جدی و عمیق به نوشتن و تحلیل کردن بپردازم، اما وقتی به خودم رجوع میکنم،درمی‌یابم، این روزها و این سبک نوشتن را بسیار دوست دارم و از بودن در دنیای محتوا لذت می‌برم.

مطالب بیشتر:

به دنبال خود طوفان به جا بگذارید! 

فرد موفق کیست؟ 

زندگی برپایه‌ی مهارت‌ها استوار است (از شکست تا موفقیت)